|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Заточка для пильних дисків Procraft SS350 - пристрій, призначений для підтримки зубів пилки в робочому гострому стані.
За допомогою цього універсального інструменту можна заточувати диски діаметром від 90 до 400 мм.
Особливості моделі Можливість заточування передньої і задньої поверхні зубів.
Висока продуктивність двигуна - розвиток швидкості до 5300 оборотів в хвилину.
Опція напівавтоматичного подачі диска.
Регулювання з високою точністю кута нахилу.
Є можливість кріплення заточування до столу для більш комфортної роботи.
Відсутність сильного шуму і вібрації в процесі експлуатації.
Надійна конструкція двигуна захищає його від попадання пилу і бруду.
Переваги заточной машини Дана модель має компактні розміри і ергономічну конструкцію зі зручною прогумованою ручкою, яка зручно лежить в руці.
Міцна станина, повністю виконана з металу, збільшує термін служби інструменту.
Міцна фіксація до робочого столу робить заточку зубів максимально акуратною.
У комплект входить заточувальний диск з розміром зерна 60.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Коло | 1 коло з алмазним напиленням, 1 керамічний |
| Шестигранник | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 ГЦ |
| Потужність | 110 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Вага | 5,4 кг |
| Діаметр шліфувального каменю | 100/20/1.2 мм |
| Діаметр оброблюваного диска | 90-400 мм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 82 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |