|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Акумуляторний оббрискувач Procraft AS16 - професійне обладнання для обробки городу, декоративних і плодових дерев, чагарників та інших садових насаджень. Пристрій також підходить для побілки і розпилення втиснутої фарби.
Технічні особливості моделі:
- Укомплектована потужним 12-вольта 8-амперним акумулятором з трибарвним індикатором заряду.
- Робочий об'єм бака оббрискувача становить 16 літрів.
- Модель оснащена збірним брандзбійтом з нержавіючої сталі.
- Зручне регулювання інтенсивності оббрискування.
- Витримує мороз до 10 градусів і сорокаградусну спеку.
- Є фільтр грубої очистки, що запобігає засміченню бака сміттям.
Переваги обприскувача:
- Модель Procraft AS-16 витримує до чотирьох годин безперервної роботи.
- При цьому пристрій дуже зручний в експлуатації за рахунок невеликої ваги (5,5 кг) і продуманої ергономіки.
- Оббрискувач має форму рюкзака і зручно фіксується на плечах за допомогою шлейок, рівномірно розподіляючи навантаження по всій спині.
- Крім самого оббрискувача, в комплект входить зарядний пристрій і три змінних насадки.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | Є |
| Насадка | 3 шт |
| Довжина шланга | 110 см |
| Вага | 5,5 Кг |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Робочий тиск | 0,15 - 0,5 МПа |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 8 Аг |
| Допустима робоча температура | від 0 до +40 |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
| Запірний пристрій | Кран |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Розміри | 38*18,5*52 см |