|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ексцентрик Procraft EX850E є надійною в роботі, високопродуктивною машинкою.
Використовується для шліфування поверхонь.
Особливості конструкції У цього інструменту робочий вузол являє собою круглу підошву.
На ній за допомогою липучки відбувається закріплення шліфувального кола.
Шліфування та полірування виконуються за допомогою різних видів рухів підошви: Обертання за орбітою.
Обертання навколо своєї вісі.
На підошві і шліфувальному колі є спеціальні отвори.
З їх допомогою пил з робочої зони відводиться в пилосос або пилозбірник.
Особливості використання приладу Основне призначення пристрою в здійсненні шліфування й полірування.
Ексцентрикова шліфмашина Procraft EX850E обладнана бічною ручкою, що фіксується східчасто і спеціальним знімним колом, яке є обмежувачем глибини шліфування.
Передбачено додаткову систему гасіння вібрації.
Є зручна рукоять з прогумованими вставками.
Можливо забезпечити плавне регулювання обертів.
Конструкція дозволяє оперативно змінювати диски при необхідності, що спрощує здійснення робіт і підвищує продуктивність.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Пилозбірник | Мішок |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 7000-14000 об/хв |
| Вага | 1,8 Кг |
| Кріплення шліфувального листа | на липучке |
| Розмір диска | 125 мм |
| Хід ексцентрика | 2,5 мм |