|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Потужний електричний інструмент для різання під кутом, а також поздовжнього і поперечного розпилу деревини і деревинно-стружкових плит, пластикових заготовок і м'яких кольорових металів.
Конструкцією передбачена можливість кріплення пилки в перевернутому стані на поверхню верстата або столу, використовуючи її в якості стаціонарного циркулярного станка.
Функціональні можливості Пила Procraft KR2500 - надійний і безпечний професійний електроінструмент, з мінімальним рівнем вібрації і шуму.
Двигун (2500 Вт) здатний працювати без перерви протягом тривалого часу, що особливо актуально при об'ємної заготівлі лісу, будівельно-монтажних роботах і виробництві меблів.
Висока швидкість обертання (5500 об / хв) спрощує роботу з твердою деревиною, гарантує точний і чистий рез, мінімізує ризик заклинювання диска в розрізати матеріалі.
Система захисту від пилу і стружки (патрубок для пилеотводного обладнання) забезпечить надійний захист від пилу і чистоту на робочому місці.
Виробником передбачена і система безпеки: кнопка блокування від випадкового включення; захисний нерухомий і самозакривний кожух запобігають дотик до пильному диску в процесі роботи; блокування шпинделя для безпечної зміни диска; виключає зісковзування пальців вінілова рукоятка.
Переваги моделі
Ергономічна конструкція, зручне захоплення і досить легка вага (7 кг).
Висока точність пиляння, можливість безступінчатим регулювання глибини різу і система швидкої заміни диска.
Наявність паралельного упору, що дозволяє нарізати однакові по ширині смуги і виконувати рез уздовж кромки заготовок.
Можливість стаціонарної установки.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кріплення | До столу - є. |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Струбцина | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Вага | 7,0 Кг |
| Тип пилки | Універсальна |
| Кут нахилу | 45° |
| Глибина пропила | 72 мм |
| Діаметр пильного диска | 200 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |