|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Заточка для свердел Procraft EBS250 - пристрій для професійного багаторазового заточування свердел.
Дозволяє швидко відновити робочий стан свердла діаметром від 3-10 / 8-16 мм.
Особливості моделі Двигун потужністю 70 Вт, що розвиває швидкість до 1600 обертів на хвилину.
Високоточний калібр заточування.
Надійний ударостійкий корпус захищає важливі вузли обладнання від потрапляння пилу і механічного пошкодження.
Наявність гумових ніжок на корпусі для стійкого позиціонування інструменту на робочому столі.
Переваги заточки для свердел У комплектацію пристрою входить додатковий барабан для установки свердел більшого діаметра, який можна легко встановити замість стандартної насадки.
Для початку роботи з інструментом досить підключити його до розетки, встановити свердло відповідного діаметру в отвір і натиснути на кнопку пуску - все інше заточка зробить сама.
Надійне, просте в обігу, недороге обладнання займе гідне місце у вашій майстерні і підвищить якість роботи.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова голова для заточки | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 ГЦ |
| Потужність | 70 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Вага | 2,1 Кг |
| Діаметр заточуваних свердел | 3-10/8-16 мм |