|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Заточка для ланцюга Procraft SK1050 з потужністю 85 Вт призначена для професійного заточування ланцюгових пив, які працюють на бензині або від електрики.
При досить потужному електричному двигуні з інструментом комфортно працювати через відсутність вібрації і сильного шуму.
Технічні особливості моделі Можливість заточування полотен будь-якої товщини і довжини з різними параметрами зубів.
Верстат можна повертати в сторони під кутом до 30 градусів.
Заточний диск обертається зі швидкістю до 5500 оборотів в хвилину.
У роботі використовуються диски діаметром 108 мм, товщиною 3,2 мм і центральним отвором для посадки - 23 мм.
Переваги заточки Точильний верстат має компактні розміри і важить всього 2,5 кг, його корпус виконаний з високоміцного пластика, який надійно захищає внутрішні робочі вузли від механічних пошкоджень і попадання пилу.
Завдяки зручному затискного механізму, ланцюг можна швидко і надійно зафіксувати перед початком заточення.
Заточка здійснюється послідовно - спочатку одна сторона ланцюга, потім інша.
Під час заточування слід робити перерви, щоб не перегрівся метал ланцюга.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 85 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5,500 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 108/23/3,2 мм |
| Діаметр вала | 23 мм |