|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ця модель верстата була виготовлена для якісної заточки, з високою точністю пильних ланцюгів бензопил і електропила.
Механізм має наступні параметри - 108х3,2х23 мм-відповідно, розмір заточного круга, товщина і діаметр посадкового отвору.
Потужність високооборотного двигуна машини становить 85 Вт, що дозволяє механізму розвивати вхолосту швидкість до 5500 об / хв.
Характеристики: компактність і порівняно невелика маса; міцний захисний корпус і кнопка з функцією пило- та вологозахисту; надпотужний двигун; майже безшумна вібрація; шкала регулювання кута заточування; зручний механізм затиску ланцюга.
Інструмент складається з 3 елементів-редуктора (збільшує кількість обертів), підстави і заточного диска.
Перш, ніж приступити до роботи, необхідно зафіксувати інструмент з двох сторін гвинтами.
Додатковий захист від травм і поломок шляхом потрапляння на заточувальний диск небажаних предметів забезпечує спеціальний знімний захисний кожух.
Двометровий кабель пристрою дозволяє обійтися без зайвих перенесень.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 85 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Вага | 2,2 кг |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 108/23/3,2 мм |
| Діаметр вала | 23 мм |