|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 0,5 кг |
| Напруга зарядки | 40 В |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Перетин дроту | 2 х 0.5 мм2 |