|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,41 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Упаковка | Картонна |
| Діаметр булави | 35 мм |
| Довжина булави | 3 м |
| Булава | 1 шт (3 м) |