|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Свердлильний верстат Procraft BD2150 - універсальне професійне обладнання, призначене для обробки отворів у побутових і промислових умовах.
Дуже затребуваний у ремонтних майстернях, слюсарних майстернях, домашніх майстернях, гаражах і в компаніях з обслуговування інженерних комунікацій.
Свердлильний верстат Procraft BD2150: застосування Інструмент використовується для механічної обробки різних матеріалів свердлом з метою: створення отворів (наскрізних або глухих); розсвердлювання (збільшення діаметра отвору); розгортання; зенкерування; зенковання.
Свердлильний верстат Procraft BD2150: ключові переваги В асортиментному ряді сверлильного обладнання бренду Procraft модель з поліпшеними характеристиками BD2150 користується попитом у споживача завдяки низці відмінних рис: 16 швидкостей роботи; підвищена точність свердління; потужний електродвигун нового покоління (750 Вт); подвійна електроізоляція; знижений рівень вібрації при роботі; зручне регулювання висоти і нахилу робочого столу; вдосконалене регулювання глибини свердління; матеріал робочої поверхні - надміцний чавунний сплав.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2770 об/хв |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Вага | 67 Кг |
| Розмір столу | 290х290 мм |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Діаметр свердління | 5-20 мм |
| Висота стійки | 1260 мм |
| Розмір опори | 460х270 мм |