|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Свердлильний верстат Procraft BD2000 є професійним обладнанням, яке дозволяє свердлити наскрізні, глухі отвори, нарізати різьблення.
Верстат є вдосконаленою моделлю, яка має потужність 650 Вт.
Відмінності від попередніх версій Головною відмінністю є потужний електродвигун, а також коробка передач на 16 швидкостей, яка дозволяє змінювати швидкість у широкому діапазоні 180-3320 об / хв.
Потужний двигун дозволяє розвинути зазначену швидкість для оперативного опрацювання деталей.
Щоб регулювати швидкість, досить переставити ремінь приводу на потрібний шків.
Ще однією відмінністю є особливий механізм подачі столу, що рухається на черв'ячній передачі.
Крім регулювання висоти столу, є можливість зміни кута аж до 45 градусів в обидва боки.
Верстат має велику висоту і габаритні розміри.
Особливості верстата Щоб зменшити вібрацію в процесі роботи, надати більшу стійкість, станина верстата виконана з чавуну.
Для фіксації заготовки передбачені невеликі лещата, встановлені в робочій зоні.
Даний верстат буде відмінним вибором як для домашньої майстерні, так і для професійного цеху.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 650 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 180-3320 об/хв |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Вага | 43 Кг |
| Розмір столу | Ø290 мм |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Діаметр свердління | 3-20 мм |
| Висота стійки | 690 мм |
| Розмір опори | 420х250 мм |