|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Свердлильний верстат Procraft BD1750 це професійне обладнання для свердління різних отворів в широкому спектрі матеріалів.
Його можна застосовувати для розсвердлювання, нарізування внутрішньої різьби, а також зенкування або розгортання.
Найбільшу популярність здобув у домашніх майстернях, на масовому виробництві.
Особливості верстата Дана модель відрізняється двигуном більшої потужності і коробки на 9 швидкостей.
Для регулювання швидкості потрібно поставити ремінь приводу на потрібний шків в коробці передач.
Це дозволяє змінити крутний момент, швидкість обертання, що впливає на якість свердління.
Патрон трикулачний дозволяє затискати свердла, діаметр яких варіюється від 3 до 16 мм.
Щоб збільшити стійкість, є можливість кріплення верстата до верстата.
Для цього є спеціальні отвори.
Робоча поверхня має поворотний механізм, який дає можливість виставити потрібний кут.
Також є можливість регулювання висоти.
На столі є невеликі лещата, що дозволяють надійно зафіксувати деталь для свердління.
Додаткові плюси Тут є захисний екран, який може відкидатися, і виготовлений з прозорого пластику.
Необхідний для захисту працівника від ураження металевою стружкою.
Серед інших відмінних рис можна відзначити сучасний дизайн, компактні розміри, доступну ціну.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Лещата | 1 шт |
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50Гц |
| Потужність | 375 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 400-2500 об/хв |
| Діаметр патрона | 16мм |
| Вага | 20 Кг |
| Розмір столу | 170х170 мм |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Висота стійки | 385 мм |
| Розмір опори | 315х195 мм |