|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Стрічкова машина Procraft PBS1950 використовується для шліфування поверхонь, виготовлених з дерева, а також їх очищення від старих лакофарбових покриттів.
Цей прилад відносять до підкатегорії стрічкових шлифмашинок, де робочим елементом є стрічка з абразивним шаром.
Особливості пристрою Шліфмашина оснащена робочої стрічкою і широкої опорної підошвою.
Вона може застосовуватися для здійснення робіт як в умовах виробництва, так і в невеликих майстернях.
Плюси приладу такі: Висока потужність двигуна.
Ергономічний дизайн.
Компактні розміри.
Зручність використання.
Висока якість елементів.
Щоб забезпечити конструкції надійність і міцність, частина її виконана з металу.
На рукояті є спеціальні накладки з гуми, які не дозволяють долоням оператора ковзати під час роботи.
Як налаштувати прилад для роботи Щоб налаштувати машину для виконання необхідного обсягу робіт, необхідно затягнути шліфувальну стрічку між заднім і переднім роликами, потім виконати регулювання кута протягання.
У комплекті з пристроєм поставляється спеціальний мішок для збору пилу, за допомогою якого вдається зберегти чистоту на робочому місці.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1950 Вт |
| Вага | 5,9 Кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина стрічки | 610 мм |
| Ширина стрічки | 100 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 480 м/хв |