|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Стрічкова машина Procraft PBS1600 оснащена потужним двигуном із мідними якорем і стартером. Обмотка має багатошарове лакове покриття, що забезпечує надійний захист і довговічність. Також у конструкції використані підшипники з підвищеним робочим ресурсом для тривалої та стабільної експлуатації.
Особливості:
- Привабливий ергономічний дизайн.
- Можливість повільного регулювання частоти обертання.
- Вузький носик дозволяє виконати обробку поверхні у важкодоступних ділянках.
- Легковажність і висока потужність.
- Можна зміцнити машинку на стільниці.
- Запобігання від подряпин.
- Завдяки надійності підшипників і забезпечення охолодження двигуна пристрій зможе послужити протягом тривалого терміну.
Можливості застосування:
У стрічковій шліфувальній машині Procraft PBS1600 як робочий елемент використовується шліфувальна стрічка зі швидкістю руху від 120 до 380 м/хв. У комплект входять струбцини для надійного кріплення інструмента до стільниці. За потреби шліфмашину можна швидко переобладнати в компактний шліфувальний верстат.
Характеристики:
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1550 Вт |
| Вага | 3,7 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина стрічки | 533 мм |
| Ширина стрічки | 76 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 120-380 м/хв |
Комплектація:
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Наждачна стрічка | 1 шт |
| Струбцина | 2 шт |