|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
За допомогою стрічкової машини Procraft PBS1400 виконуються такі роботи, як шліфування дерев'яних виробів або зняття фарби / лаку з покриттів.
Найчастіше його використовують у столярних майстернях або в домашніх умовах під час будівельних і ремонтних робіт.
Особливості стрічкової машини Модель Procraft PBS1400 має досить продуктивний двигун з потужністю 1400 Вт і здатна справиться навіть з важкооброблюваних матеріалів.
Серед інших особливостей виділяють: захист від перегріву регулятор натягу, необхідний для спрощення заміни і калібрування шліфувальної стрічки; 6 швидкостей обертання стрічки; мішок для збору пилу, для запобігання вдихання найдрібніших частинок, під час роботи верстата.
За стрічкової машиною просто доглядати - досить лише регулярно очищати пилозбірник і міняти шліфувальну стрічку.
При належному способі використання, інструмент прослужить максимально довго.
Де можна придбати?
У нашому інтернет-магазині ви можете за доступною ціною замовити шліфмашину Procraft PBS1400.
Наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання і допоможуть оформити заявку на якісний і функціональний будівельний інструмент.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Струбцина | 2 шт |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1350 Вт |
| Вага | 3,3 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина стрічки | 457 мм |
| Ширина стрічки | 75 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 120-260 м/хв |