|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600 / 200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів.
За допомогою обладнання можна знімати кромку з дошки, робити заготовки з дерева потрібних параметрів Особливості моделі Обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 800 Вт.
Забезпечує чистий ідеально рівний зріз завдяки високій частоті обертів - 2950 на хвилину.
Робоча поверхня виконана з високоміцної сталі.
У комплект входить захисний кожух, який покриває верхню частину пильного диска.
Переваги циркулярної пилки Модель Procraft KR2600 / 200 відрізняється привабливою ціною і високою продуктивністю.
Пила має компактні габарити і оптимальний розмір станини, що дозволяє працювати з невеликими заготовками.
Робочий стіл оснащений лінійками і поздовжнім упором для правильного позиціонування заготовки перед розпилом.
Інструмент стане вдалим придбанням для невеликого столярного цеху і підійде для роботи з малими партіями матеріалу
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Вага | 13 кг |
| Розмір столу | 500х335 мм |
| Тип пилки | Стаціонарна |
| Глибина пропила | під 45° - 35 мм, під 90° - 45 мм |
| Діаметр пильного диска | 200х16х2,4 мм |
| Кількість зубів | 24 |