|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Штроборіз Procraft PM1700-150 - професійний будівельний інструмент.
За рахунок наявності потужного двигуна і міцних алмазних дисків вважається ідеальним рішенням для пристрою пазів в бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях.
Сфера використання Інструмент застосовують для штробления стін з такою метою: прокладання електрокабеля; прокладення труб водопостачання та інших інженерних комунікацій.
Штроборіз простий в експлуатації.
Особливих навичок при роботі з ним не потрібно.
Переваги Під час роботи з інструментом вдається регулювати глибину різу.
Наявність захисного кожуха запобігає травмуванню оператора.
Говорячи про інші переваги, варто відзначити: надійність в роботі; наявність функції плавного пуску, за рахунок якої знижена вібрація при ввімкненніі; відсутність вимог про спеціальні умови зберігання.
За будь-якої інтенсивності навантаження підтримується постійна швидкість обертання за рахунок константної електроніки.
Інструмент доповнений системою пиловідведення, наявність якої дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зубило | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кейс | Металевий |
| Диск | 2 алмазних |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1700 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Вага | 6,0 Кг |
| Ріжуча здатність | 9-45 мм |
| Розмір диска | 150 мм |