|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Для проведення ефективних будівельних або ремонтних робіт з використанням дерева, необхідно бути впевненими в тому, що кожна дошка точно відповідає єдиного розміру.
Найкраще з поставленим завданням справляється такий прилад, як рейсмус Procraft PD2300.
Що це за інструмент і для чого використовується?
Рейсмус - прилад, який здатний підігнати заготовку під задані параметри.
Виконується це завдання методом вистругування зайвого матеріалу.
За зняття надлишку відповідають два міцних і гострих ріжучих ножа, приховані в компактному верстаті.
Потужний двигун 2000 Вт забезпечує: високий рівень продуктивності; стабільну швидкість обертання ножів на рівні 8000 об / хв.
Ідеально підійде для домашнього використання на дачі, в заміському будинку, на невеликому будівельній ділянці.
Працює від централізованої електромережі 220 В.
За рахунок невеликої ваги (всього 27 кг) і мінімальних розмірів, інструмент легко транспортувати.
Як придбати рейсмус Procraft PD2300?
Для замовлення звертайтесь до наших консультантів, які розкажуть про особливості обраної моделі, уточнять деталі і оформлять заявку на покупку.
Ми реалізуємо інструмент виключно високої якості і за доступною ціною.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ніж | 2 шт (Встановлені) |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 330 мм |
| Розмір столу | 330х290 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Висота стругання | 6-160 мм |
| Вага Брутто/Нетто | 30,5/27,5 кг |
| Клас захисту | II |
| Швидкість подачі | 6 м/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106.0 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Упаковка | Картонна |
| Шестигранний ключ | 1 шт (4 мм) |
| Гумові ніжки | 4 шт |
| Пристрій для регулювання ножів | Є |
| Рожковий ключ | 1 шт (8 мм та 10 мм) |