|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 42 об/хв |
| Тип двигуна | Асинхронний (індукційний) |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Захист від перевантаження | Є |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 79,1 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Бак для стружки | Є |
| Місткість бака | 60 л |
| Діаметр колес | 200 мм |
| Система подрібнення | Фреза |