|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 2 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Вага | 11,6 кг |
| Клас захисту | IPX4 (II) |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Приймальний мішок | 1 шт |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Сумка для збору | 35 л |
| Система подрібнення | Ножі |