|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Перфоратор бочковий Procraft BH2200 - зручний продуктивний інструмент з вертикально розташованим двигуном.
Таке рішення дозволило створити потужний, але компактний прилад з широким спектром використання завдяки можливість регулювати частоту ударів і обертання, енергії.
Ударна сила перфоратора даної моделі становить 6 Дж.
Потужність електродвигуна - Потужність 2200 Вт.
Перфоратор незамінний при свердлінні наскрізних отворів, при роботі з бетоном і бетонної стяжки, при прокладці кабелів.
Procraft BH2200 також можна використовувати в режимі відбійного молотка (ударний режим), що важливо при розбиванні бетону або цегли, демонтажу надлишку матеріалів і плитки.
Особливості пристрою Перфоратор Procraft BH2200 має нову модифікацію інструменту з поліпшенням робочих якостей.
У нього знижена вібрація, виконана отцентровка.
Завдяки вдалому балансуванню є можливість працювати свердлами невеликого розміру і утримувати перфоратор однією рукою.
Передбачено повітряне охолодження двигуна.
Прилад таким чином захищений від перегріву, що продовжує термін його бездоганної роботи.
Галузь застосування Перфоратор оснащений перемикачем режимів.
Його можна встановити в одне з трьох положень: удар; свердління; Свердління з ударом.
У режимі свердління максимальне число обертів - 950 на хвилину.
Перфоратор поставляється в пластиковому кейсі, в комплекті додаються: піка, зубило, свердла, гарантійний талон та інструкція з експлуатації.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Піка | Є |
| Зубило | Є |
| Направляюча | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-820 об/хв |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 42/32/13 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Енергія удару | 6 Дж |