|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300 успішно застосовується для заміни сантехнік як в промислових масштабах, так і в домашніх умовах.
Інструмент допомагає зібрати поліпропіленові труби і з'єднати їх між собою.
Принцип дії інструменту Паяльник нагріває кінці труб, які будуть використані для монтажу.
Після цього майстер самостійно вручну з'єднує їх.
Як тільки пластик охолоне і затвердіє, труби будуть зафіксовані.
Завдяки такому способу досягається герметичність всієї системи водопостачання.
Особливості паяльника Procraft PL2300 На відміну від попередніх версій подібного інструменту, дана модель відрізняється додатковою комплектацією, а саме: рукавички; ножиці; спеціальні насадки; рулетка та інше.
У паяльника є спеціальний нагрівальний елемент, у якого передбачені три отвори для монтажу насадок з тефлону для збільшення функціональності приладу.
Регулювання температури здійснюється за допомогою термостата і варіюється між 50 і 300 градусів.
Придбати універсальний паяльник для труб можна в нашому інтернет-магазині.
Ми пропонуємо виключно якісний будівельний інструмент від відомого виробника Procraft.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Ножиці | 1 шт |
| Рукавички | 1 пара |
| Рулетка | 1 шт |
| Підставка | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1500 Вт |
| Вага | 2,8 Кг |
| Час нагріву | 3 хв |
| Температура нагрівального елементу | 50-300°С |
| Діаметр труб | 20,25,32,40,50,63 мм |
| Клас захисту | I |
| Категорія захисту | IP24 |