|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Надійний і продуктивний верстат - металоріз Procraft AM3200 може використовуватися, як в побутових умовах, так і на виробництві.
Вага його становить 15 кг, а завдяки оптимальним параметрам, він може бути встановлений на будь-якій рівній поверхні.
У представленій моделі використовується відрізне коло діаметром 305/355 мм, а також передбачена зміна оснастки.
Металоріз Procraft AM3200 має якісні робочі параметри, що підтверджено 12 місяцями гарантії виробника.
Серед основних переваг можна виділити такі: робота від напруги 220 В; холості оберти - 3800 об / хв; потужність - 3200 Вт.
Завдяки високим технічним характеристикам і експлуатаційним параметрам, представлена модель користується заслуженим попитом і популярністю у кінцевих споживачів.
Сфера застосування металоріза Застосування верстата по металу широке й різноманітне, без нього рідко здійснюється будівництво або проведення ремонтних робіт.
Він працює, як з листовим металом різних сортів, так і з профільними або круглими трубами.
Тому модель Procraft AM3200 завжди б'є рейтинги продажей і лідирує серед аналогічних верстатів інших виробників.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Диск | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 3200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Вага | 15,0 Кг |
| Діаметр відрізного круга | 305/355 мм |