|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ніж | Комплект |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1800 об/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,45 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,45 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 3,993 м/с² |
| Максимальний різ | 20/24 мм |
| Заявлений рівень звуку | 104 дБ |