|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Ніж | Комплект |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 520 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1800 об/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101,6 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Вібрація | 6.214 м/с² |
| Максимальний різ | 16/20 мм |
| Заявлений рівень звуку | 105 дБ |