|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Шліфувальна машина Procraft EX1050 для стін і стелі - це дуже якісний інструмент, який може застосовуватися для виконання абсолютно різних робіт.
Агрегат може використовуватися для того, щоб проводити шліфовку: стель; стін; підлог; будь-яких оштукатурених поверхонь, щоб зробити їх рівними і гладкими.
Від того, наскільки добре будуть проведені роботи зі шліфовки, буде залежати якість стін, на які, як правило, після обробки наноситься фарба.
Чому варто купити шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі?
Вам варто звернути свою увагу на шлифмашину для стін і стель Procraft EX1050 через те, що вона має такі переваги: можливість підтримки постійної кількості обертів під високим навантаженням; можливість швидко й своїми силами замінити шліфувальний диск; присутність регулювання обертів; апарат оснащений міцним шнуром живлення, а також ударостійким корпусом і має ергономічний дизайн; інструмент відтворює мінімальний рівень шуму; у пристрої реалізоване підсвічування робочої зони, присутній підвищений захист від пилу і підвищений рівень вібрації.
Також шліфмашина має двигун потужністю у 750 Вт, який живиться від електроенергії.
Ціна на шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі дуже вигідна і доступна.
Її собі може дозволити і професійний майстер, і людина, що захоплюється ремонтом.
Придбати шліфувальну машину Procraft EX1050 для стін і стелі в інтернет магазині Procraft ви можете в кілька кліків.
А якщо у вас є питання, ви можете поставити їх, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Пилозбірник | Мішок |
| Шланг для підключення пилососа | Є |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 800-1750 об/хв |
| Вага | 5,4 кг |
| Діаметр шліфувального паперу | 225 мм |
| Діаметр шліфувальної диска | 225 мм |
| Шланг | 2 м |
| Клас захисту | II |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Діаметр вакуумної трубки | 38 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,95 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Турбіна для збору пилу | Є |