|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Лобзик PROCRAFT ST1500 представляє собою зручний електричний інструмент для здійснення столярних робіт.
Дозволяє виконувати запланований обсяг за короткий час.
Застосування інструменту Інструмент призначається для виконання поперечних і поздовжніх розрізів і розпилів.
Підходить для роботи з такими матеріалами: Деревина.
Полімери.
Метал.
Керамічні плити.
Можливість електронного регулювання обертів в діапазоні 0-3000 обертів на хвилину дозволяє проводити роботи з великою точністю і завжди якісно.
Двигун з потужністю 1500 Вт забезпечує оперативність.
Особливості використання Електроінструмент може використовуватися для роботи з різними матеріалами, для чого передбачена можливість заміни пил.
У комплекті з лобзиком поставляється спеціальний перехідник для можливості підключення пилососа, паралельна направляюча, пиляльні полотна.
З використанням приладу можна виконувати не тільки прямі, але і фігурні пропили.
Завдяки хорошій ергономіці корпусу і нековзким вставкам на держаках можна значно зменшити енергоємність використання, щоб працювати протягом тривалого часу.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
| Вага | 2,4 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Кут різання | 0-45° |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Наявність лазера | Немає |