|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Лобзик PROCRAFT ST1000 може бути використаний для розпилу алюмінію, металу, деревини або пластику.
Потужність електродвигуна становить 1000 Вт, якої більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах.
Особливості пристрою Корпус виготовляється з ударостійкого пластику, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть при розпилі найміцнішого матеріалу.
Є три режими коливального ходу, які можна налаштовувати вручну.
Фіксація полотна проводиться за допомогою спеціального швидкозатискного патрона.
Це забезпечує надійність кріплення розхідників і можливість їх швидкої заміни при необхідності.
В апарата також є невелика похила плита, яка дозволяє рух у діапазоні 45 градусів.
Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача.
Комплектація У комплект до пристрою входить: шестигранник, що слугує для регулювання підошви; пилки, призначені для різних матеріалів; посібник з використання; коннектор для підключення до витяжки (пиловідсмоктування); керівництво користувача; гарантійний талон.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
| Вага | 2,2 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Кут різання | 0-45° |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Наявність лазера | Немає |