|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1300 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 11000 об/хв |
| Вага | Вся комплектація – 2.3 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Двигун | Безщітковий |