|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Електричний тример PROCRAFT GT 2200 створений для можливості підрізання газонів та видалення трав'яного покриву в важкодоступних місцях саду.
Джерелом живлення є мережа з напругою 220 В (50 Гц).
Він являє собою металеву розбірну штангу.
Рукоять, яка є додатковим елементом тримера дає можливість управління обома руками.
Потужність двигуна становить 1200 Вт (10000 обертів / хв) .Основним матеріалом, з якого виготовлений корпус інструменту, є ударостойкий пластик.
Захисний кожух необхідний уберегти оператора від травм.
Представлена модель працює з ножем і волосінню.
Ця коса з легкістю впорається з такими завданнями, як покіс трави та бур'яну на невеликих площах.
Завдяки волосіні і металевого ножа, які є комплектуючими даного товару, модель GT2200 дозволяє скошувати небажану рослинність.
Електрична коса ProCraft GT2200 - чудовий вибір для власника будинку та саду.
Переваги електричного тримера ProCraft GT 2200: Верхнє розташування двигуна; Велика площа покриття; Компактні розміри; Легка вага; Висока ефективність; Підрізання в важкодоступних місцях.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | Велосипедна |
| Диск | 3Т + котушка |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Вага | 6,7 Кг |
| Ріжуча здатність | 380 мм |
| Розташування двигуна | Верхнє |
| Ремінь | 1 шт |