|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах.
Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям.
Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту.
Можливості використання Procraft T4500 NEW У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності: 3Т.
Видаляє газонну траву і жорстку рослинність.
40Т.
Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника.
40Т.
Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала.
Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин.
Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін.
Особливості Procraft T4500 NEW Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок.
При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см.
Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу.
Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Потужність | 1200 Вт |
| Вага | 8,3 Кг |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування області | 415 мм |
| Ємність паливного бака | 1,2 л. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 42,7 СС |
| Фільтр | 1 шт додатковий |
| Максимальна продуктивність двигуна | 1,25 кв |
| Швидкість оснастки | 3000 об/хв |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Довжина штанги | 150 см |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |