|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P - професійний пристрій для роботи в двох режимах, MMA і MIG.
Маючи в своєму розпорядженні цей апарат, ви зможете здійснювати зварювання звичайним електродом і в камері зі спеціальним захисним газом із застосуванням тонкого дроту.
Устаткування дозволяє робити акуратні якісні шви і підходить для аматорського та професійного використання.
Особливості моделі Система захисту від низької напруги в електромережі і перегріву.
Додаткові функції - захист від залипання, кнопка гарячого старту і форсованої зварювальної дуги.
Наявність примусової системи охолодження за допомогою вбудованого вентилятора.
Цифровий дисплей для виведення поточних робочих даних.
Плавне регулювання сили струму.
Припустимий діаметр зварювального дроту - 0,8-1,0 мм, товщина електродів - 1,6-4,0 мм.
Переваги зварювального апарату Модель Procraft SPH310P - безпечний універсальний зварювальний напівавтомат, який стане незамінним помічником у домашній майстерні і в професійній діяльності.
Ергономічний корпус виконаний з надійних матеріалів і обладнаний зручною ручкою для перенесення.
Вага пристрою становить 15 кг.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Маска | 1 шт |
| Щітка - молоток | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 15 Кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 310 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6-4,0 мм |
| Режим роботи | MIG,MMA |
| Клас безпеки | IP21 |
| Напруга без навантаження | 16-29 В |
| Прикладний зварювальний пруток | 0,6-1,0 мм |
| Рукав | 1 шт |