|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Інверторний зварювальний апарат Procraft AWH285 підходить для використання в умовах приватного господарства, невеликої майстерні.
Виготовлений із застосуванням технології IGBT.
Особливості конструкції Використання при розробці пристрою запатентованих технологій, інноваційних рішень дозволило в кілька разів зменшити споживання електроенергії, що вигідно відрізняє його від апаратів для зварювання класичного зразка.
Прилад обладнаний такими можливостями: Легкість отримання дуги - це дозволяє починати зварювальний процес, уникнувши залипання електрода.
Забезпечена якісна система охолодження - це допомагає приладу не виходити з ладу.
Використовуючи електронний дисплей, можна управляти апаратом.
Пристрій працює від мережі змінного струму, діапазон 180-250 В.
Це дозволяє застосовувати його для роботи в умовах сільської місцевості, там, де напруга в мережі не відрізняється стабільністю.
Функції та комплектація При роботі дуже зручна функція антиприлипання електродів.
Захист від перегріву і можливість регулювати струм забезпечує високу надійність і витривалість.
У комплекті - кабелі з затискачем маси і тримачем електродів.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Маска | 1 шт |
| Щітка - молоток | 1 шт |
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 285 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6-4,0 мм |
| Режим роботи | MMA |
| Клас безпеки | IP21 |