|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S - це дуже потужний і ефективний в роботі гідравлічний домкрат.
Він може піднімати автомобілі та техніку вагою до 2 тонн.
Особливості та переваги моделі Procraft PJ25S Цей пристрій для підйому техніки найчастіше застосовується на спеціалізованих станціях технічного обслуговування.
Модель має міцну і дуже просту конструкцію, яка допомагає навіть новачкові впоратися з роботою.
Мінімальна висота підйому становить 135 міліметрів, а ось максимальна висота доходить до 340 міліметрів.
Домкрат Procraft PJ25S має дуже зручну рукоятку, яка допомагає швидко накачувати пристрій.
Переваги апарату: висока продуктивність навіть при найвищих навантаженнях; тривалий термін служби; високоякісна збірка; зручна конструкція; невеликі розміри.
До незначного мінуса пристрою можна віднести його вагу: 14,9 кг, саме тому пристрій неможливо брати з собою в дорогу, зате його можна використовувати на СТО або в гаражі.
Використовувати апарат дуже просто.
Перед підйомом вантажу вам варто повернути рукоятку домкрата за годинниковою стрілкою.
Довжина рукоятки дає змогу оператору швидко й ефективно піднімати автомобілі або іншу техніку з мінімальними зусиллями.
Варто зазначити, що гідравлічні домкрати можуть піднімати вантаж тільки на короткий час, саме тому, для забезпечення безпеки і тривалого утримання вантажу в піднятому стані, вам варто використовувати спеціальні підставки.
Домкрат має встановлюватися на твердій і рівній поверхні, інакше є ризик його перекидання.
Місце, де потрібно встановлювати пристрій в автомобілі, зазначено в інструкції до машини.
Якщо ви перебуваєте в пошуку якісного домкрата для підйому авто, ми радимо вам звернути увагу на цю модель, яка прослужить вам тривалий час.
Чи можна придбати гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S в інтернет-магазині?
Так, звичайно!
На нашому сайті ви можете гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S купити всього за кілька кліків.
Також в нашому інтернет-магазині ви зможете знайти якісний гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S, ціна якого буде максимально приємною.
Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте нам!
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Кейс | Є |
| Вага | 14,9 кг |
| Рукоятка | Є |
| Опори | 2 шт |
| Упор противідкатний | 2 шт |
| Максимальне навантаження | 2 т |
| Мінімальна висота | 135 мм |
| Максимальна висота | 340 мм |
| Мінімальна висота опори | 278 мм |
| Максимальна висота опори | 366 мм |
| Максимальне навантаження опори | 2 т |