|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Бак | 1 шт - 62 л |
| Ніж | 2 шт |
| Потужність | 4 кВт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Обсяг травозбірника | 62 л |
| Висота скошування | 8 рівнів: від 25мм до 75мм |
| Ширина скошування області | 51 см |
| Об'єм масляного бака | 0,5 л |
| Кришка для бокового викиду | 1 шт |
| Об'єм двигуна | 196 см³ |
| Рівень звукового тиску | 81.33 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 94.53 дБ(А); К = 1.23 дБ(А) |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 3,317 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Об'єм бака | 0.9 л |
| Самохідність | Є |
| Швидкість ходу | Плавно регулюється |
| Запуск двигуна | ручний та електричний |
| Діаметр передніх коліс | 17 Ø |
| Діаметр задніх коліс | 25 Ø |