|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Фрезер Procraft POB980 - інструмент, призначений для професійної обробки дерева.
Дана модель має в комплекті три змінних бази, що робить її багатофункціональним пристроєм і вигідним придбанням для столярної майстерні.
Характеристики моделі Наявність трьох баз - погружної, кромочної, похилої.
Двигун потужністю 980 Вт вказує на витривалість фрезера в роботі.
Зажимна цанга трьох діаметрів - 6, 8 і 10 мм.
Є функція регулювання швидкості обертання фрези.
Особливості Procraft POB980 Фрезер простий у використанні, має безпечний ергономічний корпус.
Перевагою даної моделі є те, що при необхідності фрезер можна зняти зі стійки з направляючими і працювати без використання бази.
Опірна лінійка в комплекті зробить роботу з заготовкою максимально точною.
Корпус фрезера має подвійну захисну ізоляцію.
Також є можливість підключити пилосос - для цього пристрій оснащений спеціальним переходом.
У комплекті є якісна переносна сумка.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Направляюча | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 710 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 - 33000 об/хв |
| Вага | 1,8 Кг |
| Діаметр цанги | 6 мм, 8 мм |
| Клас безпеки | II |
| Похила база | Є |
| Погружна база | Є |
| Кромочна база | Є |
| Переносна сумка | Є |