|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Фарбопульт Procraft PSE550 - пристрій для малярних робіт потужністю 350 Вт, призначений для розпилення лакофарбових матеріалів на оброблювану поверхню.
Технічні особливості фарбопульта оптимальний обсяг резервуара - 800 мл; висока продуктивність - за одну хвилину роботи можна витратити до 640 мл.
фарби; є регулятор витрати ЛФМ; рівномірне нанесення фарби без пропусків, плям і патьоків; опція повільного регулювання потоку повітря; підходить для роботи з олійними і водними фарбами.
Переваги моделі Фарбопульт помітно підвищує якість фарбування і прискорює сам процес.
Регулюючи подачу фарби, можна накладати кілька тонких шарів для отримання необхідного ефекту.
Маючи в своєму арсеналі таке просте пристосування, можна повністю відмовитися від малоефективних і незручних пензликів і валиків.
Дана модель фарбопульта має компактні розміри і важить всього 1,6 кг, що значно спрощує фарбування виробів і дозволяє працювати з предметами складної конфігурації.
Рука не втомлюється в процесі роботи, завдяки ергономічній формі рукоятки.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Сопла | 2 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 350 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 30,000 об/хв |
| Вага | 1,6 Кг |
| Діаметр розпилювача | 1,5/1,8мм |
| Ємність резервуара | 800 мл |
| Продуктивність | 640 мл/хв |
| Тиск | 0,1 кг/см² |
| В’язкість фарби | 50 DIN |