|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Дискова пилка Procraft KR2000 - ручний електроінструмент, призначений для поздовжнього і поперечного розкрою дерев'яних заготовок, фанери, ДСП, а також деталей із пластику й алюмінію. Поєднання доступної ціни і високої потужності (2000Вт) робить цю модель циркулярної пилки ідеальним варіантом, як для домашньої майстерні, так і для професійного столярного цеху.
Особливості дискової пили
- Розпилювання здійснюється в двох режимах - під кутом 90 ° і 45 °, при цьому максимальна глибина пропила під прямим кутом становить 62 мм.
- Конструкція пилки запобігає потраплянню деревного пилу всередину пристрою, зокрема, захищає обмотку двигуна від стружки.
- Система швидкої заміни диска без використання додаткових інструментів.
Переваги моделі
- Ручне управління пилкою, її компактність і малу вагу підвищують маневреність інструменту, покращують якість роботи, дозволяють робити максимально рівний і акуратний рез.
- Додаткова ручка робить роботу з циркулярною пилкою ще більш комфортним і безпечним.
- У комплектацію входить пильний диск діаметром 185 мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Вага | 5 Кг |
| Тип пилки | Ручна |
| Кут нахилу | 45° |
| Глибина пропила | 62 мм |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |