|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ударні дрилі Procraft PS980 є електроінструментами, призначеними для побутового використання.
Також допускається їх короткочасне застосування в якості професійного обладнання.
Особливості інструменту Переваги дрилі Procraft PS980 такі: Наявність реверсу.
Регулятор швидкості, з якою обертається патрон.
Потужний редуктор з металу, зібраний з 3 підшипників.
Високий момент обертання допускає свердління отворів в металі та в різних деревних породах.
Наявність ударного режиму допускає роботу з кладкою з цегли так само, як при використанні перфоратора.
Ретельно продумана конструкція допомагає продовжити терміни експлуатації дрилі і знизити інтенсивність биття патрона.
Завдяки безперервному охолодженню повітрям двигун не перегрівається.
Як замовити Щоб замовити необхідний інструмент, просто вибирайте необхідну позицію в нашому каталозі і оформлюйте замовлення.
Завжди доступні консультації фахівців для тих, хто вагається з вибором інструменту.
Консультанти нашого магазину допоможуть підібрати інструмент з характеристиками, які ідеально відповідають вашим завданням.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Направляюча | Є |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 980 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Діаметр патрона | 13 мм |