|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Представлений дриль підходить для формування отворів у найрізноманітніших матеріалах, включаючи дерево, пластик, бетон і навіть метал.
Даний інструмент ідеально підійде для вирішення ремонтно-будівельних завдань в побуті.
Він стане незамінним помічником на дачі, при конструюванні різноманітних систем, лагодження деталей і проведенні монтажних робіт.
Функціональні можливості моделі Ударний дриль Procraft PS1250 обладнаний потужним приводом, що дозволяє забезпечувати високу швидкість обертання свердла - до 2800 обертів на хвилину.
Плавність обертів контролюється електронним регулятором, який знаходиться на рукоятці біля кнопки вімкнення.
У представленій моделі є трикулачковий патрон.
З його допомогою досягається надійне кріплення будь-якого свердла, діаметр якого знаходиться в межах 13 мм.
Щоб забезпечити затиск необхідного елемента, патрон досить затягнути спеціальним ключем.
На окрему увагу заслуговує наявність декількох режимів роботи: свердління або з ударною функцією для створення отворів в бетоні.
Зовнішні характеристики Корпус ударного дриля виконаний з високоякісного пластику і частково покритий металом.
Рукоятка оснащена гумовими накладками, які створюють надійний контакт з приладом в процесі його роботи.
При цьому дуже зручно, що передній утримувач можна встановити як з лівого, так і з правого боку.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Щітки | 1 комплект. |
| Направляюча | Є |
| Ключ для патрона | Є |
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50Гц |
| Потужність | 1250Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2800 об/хв |
| Діаметр патрона | 13мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 26/-/13 мм |
| Вага | 2,2 Кг |