|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Домкрат гідравлічний Procraft PJ8 ідеально підходить для автолюбителів і професіоналів.
Цей гідравлічний пляшковий домкрат досить потужний, щоб піднімати з землі автомобілі вагою до 8 тонн.
Він спроектований так, щоб спростити і прискорити процес підйому автомобілів.
Діапазон робочої висоти становить 200-385 мм.
Цей пристрій підійде для використання в промислових цілях, а також для того, щоб проводити ремонтні роботи автомобіля у своєму гаражі.
Особливості моделі Procraft PJ8 Домкрат гідравлічний Procraft PJ8 має велику кількість особливостей, які відрізняють його від інших подібних пристроїв.
Якщо говорити про переваги апарату, то вони полягають у такому: діапазон підйому від 200 мм до 385 мм; оснащений запобіжним клапаном для запобігання перевантаження; широка, міцна основа забезпечує стабільність і міцність; виготовлений з надміцної сталі для міцності та довговічності; критичні точки напруги посилені для додаткової міцності та надійності; фарба стійка до масел, жирів і бруду для легкого очищення; підйомна ручка швидко від'єднується, що полегшує зберігання; ідеально підходить для ремонтних майстерень автомобільних і сільськогосподарських підприємств, навантажувальних доків, складів і заводських цехів.
Цей інструмент має вагу 4,9 кг, що дає змогу, в разі потреби, переносити пристрій з місця на місце.
Це робить апарат мобільним і комфортним у застосуванні.
Також варто зазначити, що цей гідравлічний домкрат має високоякісну збірку, завдяки якій апарат служитиме вам тривалий час.
А проста логіка роботи дасть змогу використовувати пристрій навіть тим автолюбителям, які ніколи до цього не стикалися із застосуванням домкратів.
Як вибрати домкрат гідравлічний Procraft PJ8 в інтернет-магазині?
Якщо вам потрібен домкрат гідравлічний Procraft PJ8, купити його ви можете у нас.
Щоб зробити покупку, просто додайте товар у кошик і дотримуйтесь подальших інструкцій.
На це вам знадобиться всього кілька хвилин.
Доставку ми здійснюємо по всій Україні.
Також у нас ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ8, ціна на який вас приємно здивує.
Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,9 кг |
| Максимальна висота підйому | 125 мм |
| Рукоятка | Є |
| Максимальне навантаження | 8 т |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Максимальна висота | 385 мм |