|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Домкрат гідравлічний Procraft PJ6 ― це надзвичайно корисний механічний пристрій, який використовується для підйому важких вантажів вгору.
Використовуючи гідравліку, цей домкрат здатний забезпечити більший підйом на більшу відстань.
Модель Procraft PJ6 широко використовується в автомобільній, промисловій та будівельній галузях.
Особливість моделі Procraft PJ6 Існує два типи гідравлічних домкратів: пляшковий і підлоговий.
Як випливає з назви, пляшковий домкрат є переносним і має вертикальний поршень з опорним майданчиком зверху.
Саме до такого типу належить модель Procraft PJ6.
Пляшковий домкрат зазвичай використовуються в автомобільній сфері і дуже корисний для заміни коліс.
Домкрат встановлюється під автомобілем у потрібній точці для підняття автомобіля, потім за допомогою знімного важеля він накачується, піднімаючи автомобіль, що дає змогу замінити колесо.
Пристрій Procraft PJ6 має такі особливості та переваги: під час його використання немає потреби в додатковому блоці живлення або насосі високого тиску; він легко встановлюється на наявну гідравлічну систему під час його застосування немає необхідності у використанні додаткових дорогих регулювальних клапанів високого тиску; цей інструмент компактний і легкий; апарат має швидкий час циклу підйому й опускання.
Завдяки тому, що домкрат Procraft PJ6 має невелику вагу, всього 4 кг, він є дуже мобільним і його можна тримати у своєму автомобілі на випадок виникнення екстрених ситуацій, пов'язаних із заміною колеса.
Максимальне навантаження на домкрат 6 т, що дає змогу легко піднімати легкові автомобілі.
Даний апарат відрізняється високоякісною збіркою, завдяки якій апарат може працювати тривалий час без поломок.
Як вибрати і купити домкрат гідравлічний Procraft PJ6 в інтернет-магазині?
Домкрат гідравлічний Procraft PJ6 купити можна на нашому сайті всього за кілька кліків.
У нас також ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ6, ціна на який буде максимально приємна вашому бюджету.
Щоб оформити замовлення, просто додайте товар у кошик і дотримуйтесь інструкцій.
Якщо у вас є хоч якісь питання щодо купівлі, обов'язково телефонуйте нам.
Ми з радістю вам допоможемо.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4 кг |
| Максимальна висота підйому | 125 мм |
| Рукоятка | Є |
| Максимальне навантаження | 6 т |
| Мінімальна висота | 200 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Максимальна висота | 385 мм |