|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Домкрат гідравлічний Procraft PJ2 ― це пристрій, який використовується для підйому машин під час проведення різноманітних діагностичних та ремонтних робіт.
Особливості та переваги моделі Procraft PJ2 Домкрат Procraft PJ2 являє собою апарат пляшкового типу з максимальним навантаженням у 2 тонни.
Інструмент має плавний хід під час здійснення підйому вантажу і його опускання.
Корпус домкрата виконаний з високоміцного металу, а на його поверхні використано спеціальне покриття, яке запобігає появі корозійних процесів і забезпечує тривалий термін експлуатації.
У виробництві обладнання були використані інноваційні технології, якісні матеріали, а збірка проводилася на сучасному обладнанні, завдяки чому ви зможете користуватися домкратом тривалий час без його поломок.
Якщо говорити про переваги моделі Procraft PJ2, то до них можна віднести такі: невелика вага: інструмент важить лише 2,1 кг; компактність: цей пристрій займає дуже небагато місця в багажнику машини, тому ви можете возити його з собою на випадок НП; надійність гідравлічної системи з високим ККД; оптимальний розмір і стійкість конструкції; універсальність під час підбору точки підйому вантажу.
Крім цього гідравлічний домкрат вимагає під час використання від оператора менше зусиль, ніж механічні інструменти.
Якщо говорити про максимальну висоту підйому вантажів, то у цій моделі вона дорівнює 80 мм.
Цей пристрій чудово підійде для домашнього гаража.
Він займає дуже небагато місця і його зручно застосовувати в разі непередбачених поломок автомобіля.
Як знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ2 в інтернет-магазині?
Домкрат гідравлічний Procraft PJ2 купити ви можете прямо на нашому сайті, онлайн, всього за пару кліків.
Для цього вам буде потрібно всього кілька хвилин часу.
Також у нас ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ2, ціна якого приємно вас здивує.
Додавайте обраний пристрій у кошик і оформляйте замовлення, дотримуючись інструкцій на нашому сайті.
Ми здійснюємо швидку доставку по всій території України.
Якщо у вас раптом виникли труднощі з покупкою, обов'язково телефонуйте нам: менеджери вам допоможуть.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,1 кг |
| Максимальна висота підйому | 80 мм |
| Рукоятка | Є |
| Максимальне навантаження | 2 т |
| Мінімальна висота | 148 мм |
| Налаштування висоти | 50 мм |
| Максимальна висота | 278 мм |