|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Домкрат гідравлічний Procraft PJ16 ― це незамінний пристрій для роботи в автомобільних майстернях, промисловій сфері та навіть для домашнього гаража.
Особливості та переваги Procraft PJ16 Гідравлічний домкрат Procraft PJ16 являє собою механічний пристрій, що застосовується в процесі підйому дуже важких вантажів.
Зазвичай він використовується в автомобільній промисловості для того, щоб піднімати різні транспортні засоби з землі.
Нижче ми навели переваги інструменту Procraft PJ16 у найрізноманітніших сферах його застосування: цей апарат займає зовсім небагато місця; мінімальна ймовірність заклинювання через іржу на різьбі; пристрій має високу ефективність при великих навантаженнях; інструмент дуже простий і легкий у використанні; за допомогою апарату вантажі піднімаються з мінімальними зусиллями.
Якщо говорити про характеристики Procraft PJ16, то вони такі: вага пристрою: 7,3 кг; максимальна висота підйому вантажу: 140 мм; максимальне навантаження: 16 т.
Також пристрій безпечний у використанні, він має просту конструкцію і ним може керувати навіть новачок.
Ще варто відзначити, що інструмент виконаний з висококласних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби і високу ефективність роботи навіть під час сильних і безперервних навантажень.
Якщо ви шукаєте пляшковий домкрат за доступною вартістю, ви потрапили в потрібне місце.
Ми пропонуємо вам придивитися до широкого асортименту гідравлічних домкратів, саме тому у нас ви обов'язково зможете знайти саме той, який задовольнить ваші потреби і потреби.
Наші пляшкові домкрати виконані з міцних матеріалів і можуть витримувати велику вагу.
Ми створили апарати таким чином, щоб ви могли їх використовувати, як аматори, так і професійні майстри у своїх гаражах, майстернях і вдома.
Як знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ16 в інтернет-магазині?
Домкрат гідравлічний Procraft PJ16 купити ви можете прямо на нашому сайті, онлайн.
Для цього вам буде потрібно всього кілька хвилин часу.
Також у нас ви зможете знайти домкрат гідравлічний Procraft PJ16, ціна якого приємно вас здивує.
Якщо у вас раптом виникли труднощі з покупкою, обов'язково телефонуйте нам: менеджери вам допоможуть.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 7,3 кг |
| Максимальна висота підйому | 140 мм |
| Рукоятка | Є |
| Максимальне навантаження | 16 т |
| Мінімальна висота | 225 мм |
| Налаштування висоти | 60 мм |
| Максимальна висота | 425 мм |