|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 42 кг |
| Ємність паливного бака | 6 л |
| Тип двигуна | 4-х тактний OHV |
| Робочий об'єм двигуна | 270 см³ |
| Фільтр | 1 шт |
| Перехідники | 2 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А) |
| Внутрішній діаметр входу та виходу | 4 дюйми |
| Підйом насоса | 20 м |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Максимальна продуктивність | 80 м³/г |
| Діаметр циліндра та хід | 77х58 мм |
| Система запалювання | Запалювання від магнето транзистора |
| Зовнішній діаметр входу та виходу | 100 мм |
| Хомут | 3 шт |