|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 - професійне обладнання для буріння свердловин в землі, інший твердій поверхні. Згодом свердловини використовуються в будівельних цілях, для установки стовпів, різного роду конструкцій, а також для посадки чагарників і інших рослин, виконання робіт з благоустрою.
Переваги:
- Говорячи про переваги устаткування, варто відзначити: високий рівень надійності; наявність антивібраційною системи; простоту запуску в будь-яких погодних умовах; легкий запуск непрогрітого двигуна за рахунок наявності спеціального насоса; наявність стійкого до механічного впливу корпусу.
- Агрегат оснащений бензиновим двигуном, для запуску якого використовується АІ-92.
- Керувати пристроєм підвищеної потужності можуть 2 оператори.
- Допускається використання різноманітних шнеків.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Шестигранник | 2 шт |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Потужність | При 6500 об/хв- 1820 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | від 3500 до 8000 об/хв |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Довжина шнека | 800 мм / 1000 мм |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |