|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт - слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для заміни ножів | Є |
| Диск | 1 шт - 40Т |
| Число оборотів холостого ходу | 0-4500/5500 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 6.8 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Тип штанги | Розбірна |
| Клас захисту | II |
| Викрутка | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Ремінь | 1 шт на одне плече |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Діаметр різу | 420 мм |
| Котушка | Автоматична 1 шт |