|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 65 мм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 15 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 65 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 8 мм |
| Упаковка | Картонна |
| Двигун | Безщітковий |