|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - turbo 20/4 |
| Зарядний пристрій | 1 шт - слайдер 2А |
| Шина | 1 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Число оборотів холостого ходу | 6300 об/хв |
| Вага | Вся комплектація – 3.1 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Довжина шини | 12" (304 мм) |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 12 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Клас захисту | III |
| Викрутка | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,5 м/с2; K = ± 3.8 м/с2 |
| Упаковка | Картонна |
| Ємність для змащення | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
| Змащення ланцюга | автоматична |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |