|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Зарядний пристрій | немає |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Упорна лінійка | Є |
| Диск | 1 шт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 5200 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 185 х 1.6 х 25.4 мм |
| Кут різання | 0 - 56° |
| Глибина пропила | при 45° - 45 мм, при 90° - 60 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IPXO (II) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | wA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |